43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

Blog 43time

Dzień Nauczyciela: wycieczka do Wiednia!

Data publikacji: 23-06-2018

Dzień Nauczyciela

Wiedeń - Bratysława

12-14.10.2018


Program wycieczki do Wiednia i Bratysławy.

I Dzień

Godz. 5:00 - Spotkanie grupy i wyjazd w kierunku Bratysławy, przyjazd około 12:30 zwiedzanie z przewodnikiem. Wjazd na Wzgórze Zamkowe, z tarasu widokowego rozciąga się przepiękna panorama całego miasta. Spacer po mieście, w którym zachowało się wiele wspaniałych zabytków, m.in. Katedra Św. Marcina, gdzie odbywały się koronacje wielu królów węgierskich z dynastii Habsburgów gdy Budapeszt był pod panowaniem tureckim, Brama Michalska, kościół św. Elżbiety, Pałac Biskupów Ostrzychomskich. Historyczne centrum miasta z XV-wiecznym Starym Ratuszem oraz pałace: Prymasowski i Grassalkovicha. Przejazd do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

II Dzień 

Godz. 7:00 -  śniadanie, wyjazd do Wiednia. Ok. godz. 9:30 rozpoczęcie zwiedzania i przejazd Ringiem: Urania, Park Miejski z pomnikiem Schuberta i Straussa, słynny hotel Sacher, Pomnik Goethego i Mozarta, Parlament, neogotycki Ratusz, Opera Wiedeńska. Następnie spacer - Albertina, Hofburg (Skarbiec, Motylarnia), Kohlmarkt, Graben, Katedra Św. Szczepana, malownicze uliczki wokół katedry. Czas wolny na Starówce. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

III Dzień

Godz. 7:00 – śniadanie, przejazd do Wiednia na dalsze zwiedzanie. Wyjazd na wzgórze Kahlenberg – historyczny kościółek Św. Józefa związany z Odsieczą Wiedeńską w 1683roku, panorama miasta i Kaplica Sobieskiego. Przejazd do centrum. Muzeum Przyrodnicze. Następnie przejazd do Schonbrunn - letniej rezydencji cesarskiej, ogrody pałacowe. Około godz.16:00- powrót do Polski do miejsca zakwaterowania.

 

Cena: 770zł/osoba

 

Świadczenia zawarte w cenie wyjazdu do Wiednia:

  • autobus z parkingami,
  • 2 noclegi,
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • ubezpieczenie KL
  • opieka pilota,
  • usługa miejscowych przewodników.

Dodatkowo płatne wstępy: ok. 50 EUR

 

Wyjeżdżamy z Nowego Targu !!!!!! Z grupą pojedzie przedstawiciel biura :) 

!!! Wystarczy dowód osobisty!!!

Zapraszamy do rezerwacji!  

źródło: https://pl.wikipedia.org/

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję