43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

Blog 43time

Kup u Nas bilet flyDubai

Data publikacji: 16-01-2019
flydubai

Przeloty Kraków - Dubaj - bezpośrednio

Od kilku miesięcy można u nas wykupić bilety lotnicze lini lotniczej flyDubai. Ceny połączeń bardzo przystepne.

tania linia lotnicza z siedzibą w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Linia powstała 19 marca 2008, a rozpoczęła działalność 1 czerwca 2009.

Możesz polecieć bezpośrednio z Krakowa do Dubaju, a także z przesiadka w Dubaju dalej do:

  • Zanzibaru (ZNZ),
  • Kolombo (CMB),
  • Muskatu (MCT),
  • Salalah (SLL).

Klasa biznes flyDubai

Business-class-737-MAX-01

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się!

W klasie biznes czekają na Ciebie komfortowe poczekalnie na lotnisku, a także wygoda w samolocie. Fotele w samolotach Boeing 737-800 biznes klasy oferują większą przestrzeń niż w klasie ekonomicznej z szerszymi fotelami, a także większą przestrzenią na nogi. Wszytsko zostało skonstruowane, aby zapewnić Ci odpowiednią przestrzeń do relaksu podczas lotu. Wykonane z włoskiej skóry są idealnym miejscem na korzystanie z panelu rozrywkowego lub drzemkę podczas, gdy załoga flyDubai dostarczy Cię do miejsca przeznaczenia w najbardziej  komfortowych warunkach jakie są tylko możliwe.

 

Linia lotnicz flyDubai dysponuje ok. 47 maszynami Boeing 737-800.

Business-class-737-MAX-02

Pozostań w kontakcie!

Zarezerwuj bilet w klasie biznes flyDubai. Nie będziesz się martwił o kontakt ze światem podczas podróży. Na pokładzie samolotu funkcjonuje WiFi, aby umoźliwić Ci kontakt z biurem, odbieranie i wysyłanie maili.

W samolocie Boeing 737 MAX 8  możesz przekształcić swój fotel w prywatne biuro z w pełni funkcjonalnym biurkiem, tak, aby nie umknęło Ci nic istotnego.

Business-class-737-MAX-03


Posil się!

W samolotach jest szereg posiłków oraz przekąsek. W klasie biznes zawarte sa już w cenie praelotu. W klasie ekonomicznej sa dodatkowo płatne. Jednak ceny posiłków i przekąsek są bardzo przystępne.

flydubai_JClass-737-800-05

Informacje praktyczne

Bagaż podręczny i bagaż główny

Bagaże dostępne a opłata w linii lotniczej flyDubai to do 20, 30 i 40 kg. Ceny sa zróżnicowane. Bagaż podreczny 7 kg.

Bagaże można łączyć, ale suma bagażu nie moze przekraczać 32kg. Aczkolwiek oficjalnie przedstawiciel linii lotniczej utrzymuje, że nie ma takiej mozliwości.

Nadbagaż- klienci ostatnio na lotnisku w Krakowie płacili nadbagaż 60zł za 1kg nadbagażu.

Bilety mozna wykupić na stronie flyDubai ale płaciąc swoją karta kredytową, gdyz trzeba ją okazać na lotnisku. Nie korzystaj z z karty kredytowej znajomego - mozesz mieć problemy. W naszym biurze wykupisz bilet bez problemu związanego z płatnością karta kredytową.

Zwroty i zmiany

W zależności od dostępnej taryfy są mozliwe zwroty i/lub zmiany. Cena opłaty za zmianę to ok 300zł, Potrącenie prze zcie biletu to równiez ok 300zł. Jednak najtańsze taryfy nie mają możliwości zmiany i/lub zwrotu. Często za niewykorzystany przelot klient otrzymuje tzw. voucher imienny, który może wykorzystac na inny przelot. Nie można jednak go sprzedać lub wymienić na gotówkę.

Business-class-737-MAX-07

Uwaga! teraz promocja walentynkowa!

NA WALENTYNKI DRUGI BILET ZA POŁOWĘ CENY

Szukacie pomysłu na walentynki? Tylko u nas – teraz - promocja typu “companion”, w której kupując bilet na przelot w klasach business lub ekonomicznej flydubai - drugi taki sam otrzymacie za połowę ceny. Oferta obejmuje wyloty z Krakowa do  Dubaju (DXB), Zanzibaru (ZNZ), Kolombo (CMB), Muskatu (MCT) i Salalah (SLL) w okresie pomiędzy 14 lutego 2019, a 08 lipca 2019 (ostateczna data powrotu i zakończenia podróży)

promocja flydubai

Bilety w sprzedaży do 28 stycznia 2019. Zapraszamy do skorzystania z promocji. Szczegóły pod tel. 667122818 lub biuro@43time.pl.

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję