43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

Blog 43time

43time - Wakacyjny Ekspert w Nowym Targu

Data publikacji: 06-03-2020
Wakacyjny Ekspert

Wakacyjny Ekspert to specjalista do spraw wyjazdów, organizacji podróży. A teraz również powstała aplikacja Wakacyjny Ekspert, gdzie Ty jako klient masz dostęp do swojej rezerwacji, dokumentów podrózy czy polisy ubezpieczeniowej. Wszystko co niezbędne w podróży w jednym miejscy. W twoim telefonie! Rewelacja. Masz dostęp do swoich kart stałego klienta, do rezerwacji archiwalnych.

A co najważniejsze masz szybki dostęp do kontaktu ze swoim wakacyjnym doradcą - twoim Wakacyjnym Ekspertem!

Wakacyjni Eksperci to kilkuset doświadczonych doradców, pracujących w ponad 200 biurach turystycznych w całej Polsce. Praca w turystyce jest nasza pasją, przynosi nam satysfakcję. Staramy sie utrzymywać stały kontakt z naszymi klientami: przed wyjazdem, podczas wyjazdu, czy po powrocie z wyjazdu. Wakacyjny Ekspert to pierwszy kontakt każdego turysty.

 

Zalety zakupu wycieczki u Wakacyjnego Eksperta:

  • bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT*) - jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, dobrą opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

  • wiedza

To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży - wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży. Szkolimy się i poszerzamy swoją wiedzę systematycznie dla Państwa.

  • doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tylko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

 

*OSAT to pierwsze w Polsce Stowarzyszenie zrzeszające Agentów Turystycznych z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa. Każdy członek przestrzega Kodeksu Dobrych Praktyk. To zbiór etycznych zasad współpracy i uczciwego postępowania w zgodzie z prawem oraz umowami agencyjnymi. Razem dyskutujemy i wprowadzamy zmiany w naszej branży, dzięki którym pracuje się lepiej, łatwiej i przede wszystkim bezpieczniej.

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z klientami pisząc nasz poradnik. Zapraszamy do lektury! 

Więcej informacji na stronie: Wakacyjny Ekspert!

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję