43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

Blog 43time

Nekera - nowy organizator turystyki na rynku

Data publikacji: 04-03-2020
Nowy organizator turystyki Nekera

Na rynku pojawił się nowy touroperator - organizator turystyki - Neckera. Dlatego nasza oferta została poszerzona o propozycje Nekery. W szczególności dojazdu własnego, a później wczasów lotniczych. Pracownikami biura podróży Nekera zostały osoby znane z marki Neckermann Polska, w tym prezes byłej firmy: Maciej Nykiel oraz dyrektor handlowy Artur Rezner.

Do biura podróży Neckermann nie było potrzeby przekonywać, miało ono dlugoletnie tradycje i ugruntowana pozycje na rynku.

Uważamy jednak, iż firma z dużym partnerem finansowym (dwa fundusze Xevin Investments i IQ Pomerania, które maja w swoim portfelu np triverna.pl) oraz z doświadczoną kadrą bez problemu sprostawymaganiom stawianym przez naszych współnych klientów.

Biuro podróży Nekera w pierwszej kolejności pracuje z ofertą obejmującą polskie regionyturystyczne oraz oferty na dojazd własny, oferta będzie się systematycznie wzbogacała. Dzięki współpracy z Triverna.pl możnazarezerwowac pobyt w 600 hotelach w Polsce – zarówno miejskich jak i wypoczynkowych.

Maciej Nykiel, prezes Nekery podkreśla: Mamy mnóstwo fantastycznych hoteli w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Chorwacji, Włoszech. Proponujemy kompleksową ofertę wczasów w całym basenie Morza Śródziemnego, łącznie z mniejszymi destynacjami, takimi jak Malta, Cypr, Izrael, Jordania czy Albania. Nie brakuje też u nas egzotycznych kierunków, takich jak Kuba, Dominikana, Meksyk, Jamajka, Kenia, Zanzibar, Seszele, Malediwy, Tajlandia, Wietnam, Bali czy Dubaj.

Strona główna biura: www.nekera.pl

Zapraszamy po oferty do biura!

Cytat: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/biuro-podrozy-nekera-pl-stworzyl-byly-prezes-neckermanna-maciej-nykiel

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję